beatasokolowska.pl

Dziękujemy za poparcie

Szanowni Państwo,

w imieniu Komitetu Wyborczego Wyborców Beaty Sokołowskiej pragnę podziękować Państwu za poparcie, jakie od Państwa otrzymaliśmy. Dziękujemy za każdy oddany głos. Dziękujemy za obecność na spotkaniach i za merytoryczne dyskusje. Dziękujemy za to, że byliście Państwo aktywni, że zadawaliście pytania – także te trudne, czy niewygodne i że daliście nam możliwość udzielania odpowiedzi. Kontrkandydatom gratulujemy uzyskanych wyników.

30 listopada ponownie staniemy przy urnach. Tego dnia, po raz drugi, wybierzemy i wyznaczymy kurs naszej gminy na kolejne cztery lata. Jeżeli w Polsce mamy setki burmistrzów, którzy obejmują swój mandat „z automatu”, bo w danej gminie nie ma żadnej konkurencji to zmieńmy to w tym roku, póki jeszcze mamy ten komfort, żeby coś zmieniać w sprzyjających warunkach. Kandydatów na burmistrza jest dwóch. My popieramy panią Beatę Sokołowską.

Kiedy prawie cztery miesiące temu, na stronie internetowej www.beatasokolowska.pl, zapytaliśmy Państwa o to, czy zgadzacie się ze stwierdzeniem, że wzięcie udziału w wyborach jest naszym obywatelskim obowiązkiem, aż w 91 procentach potwierdziliście, że „TAK”. W pierwszej turze było nas niewiele ponad 47 procent. To nawet nie połowa. Mam nadzieję i głęboko w to wierzę, że mając do wyboru tylko dwóch kandydatów, łatwiej sprecyzujecie Państwo swoje poglądy stawiając X na karcie do głosowania przy odpowiednim kandydacie.

Ktoś kiedyś słusznie powiedział, że: „Nie ma demokracji bez udziału obywateli. Tam, gdzie obywatele nie interesują się życiem publicznym, demokracja jest bardzo krucha”. 30 listopada obecnością w lokalach wyborczych możecie Państwo potwierdzić, że wybory traktujecie w kategoriach moralnego obowiązku.

Z poważaniem
Marta Zysk
Pełnomocnik KWW Beaty Sokołowskiej
 
 

Comments

comments