beatasokolowska.pl

Podziękowania

 Szanowni Państwo,

wraz z głosowaniem, które odbyło się 30 listopada definitywnie zakończyły się wybory samorządowe 2014. Wybraliśmy nowe władze na kolejne cztery lata, wybraliśmy tym samym kierunek w jakim zmierzać będzie nasza gmina. Nie wnikając w to, czy jest to wybór dobry czy zły, szanując wolę większości głosującego elektoratu – Państwa, pragnę podkreślić, że wybrany burmistrz powinien uszanować także tych, którzy mieli odmienne zdanie, lub w ogóle nie uczestniczyli w głosowaniu. Gratulując Panu Wojciechowi Stępniakowi zwycięstwa mam nadzieję, iż będzie piastował swój urząd w konwencji merytorycznego działania na rzecz wszystkich mieszkańców i na rzecz wszechstronnego rozwoju gminy. Przed nami ostatnie lata dużych możliwości w zakresie wykorzystania środków unijnych, szansa na rozwój i zmiany, na które tak liczyli wszyscy, którzy obdarzyli mnie zaufaniem i poparli moją kandydaturę.

Dziękując za te głosy poparcia i uzyskaną od tak wielu osób pomoc w trakcie kampanii wyborczej mam nadzieję, iż to, o czym mówiłam, co tak wielu uświadomiłam w zakresie możliwości zmian zostanie przynajmniej w jakiejś cząstce zrealizowane w kolejnych czterech latach. Wola większości to jednak nie wszyscy, szanujmy swoje przekonania i szanujemy swoich przeciwników. To, że ktoś ma inne zdanie nie oznacza, że się myli. Szanujmy się nawzajem, bo tylko w ten sposób możemy uszanować mieszkańców Gminy Biała Piska.

 

Najnowsze materiały wyborcze: 

plakat wyborczy

podpis

    plakat wyb grupowy

 

 

 

news

 


 

Comments

comments