beatasokolowska.pl

Zanim zapadnie CISZA

       Niedziela – 16 listopada. Tego dnia zadecydujemy, wybierzemy i wyznaczymy kurs naszej gminy na kolejne cztery lata. W trakcie intensywnej kampanii przekonałam się osobiście jak wiele jest do zrobienia na terenie naszej gminy, ile Państwa problemów czeka na rozwiązanie. Decyzja jaką podejmiemy w niedzielę jest dobrym krokiem w kierunku zmian tej rzeczywistości, zmian naszego otoczenia – miejsca w którym żyjemy. Dobiegająca końca kampania wyborcza, spotkania i liczne materiały informacyjne z pewnością pozwoliły Państwu wypracować jasne poglądy, które przełożą się na racjonalną decyzję. W związku z tym pragnę zaprosić wszystkich, którym nie jest obojętne dobro naszej gminy do głosowania, w najważniejszych dla nas wszystkich wyborach. W niedzielę obdarzymy kredytem zaufania ludzi, którzy przez najbliższe cztery lata będą wpływali na nasze codzienne życie, ludzi których znamy, mieszkających i żyjących obok nas i razem z nami. Tym samym stajemy przed trudnym wyborem, w którym kierować się trzeba rozumem a nie sercem. Nasz wybór, oddany głos to także współodpowiedzialność za los naszej gminy, za naszą społeczność. Życzę wszystkim mądrej, racjonalnej decyzji, która zostanie uszanowana przez wszystkich.     

     Pragnę również serdecznie Państwu podziękować za słowa wsparcia, życzliwość i pomoc w trakcie minionych dni. Dziękuję za merytoryczne spotkania i poświęcony czas, który pokazuje, że nie jest Państwu obojętne to, dokąd zmierzamy. Cieszę się, że pomimo populistycznych zagrywek oponentów nie daliście się Państwo uwikłać w jałowe, puste dyskusje. Tym bardziej doceniam Państwa nastawienie na konkretne i jasne stanowisko, na realne możliwości, a nie puste deklaracje. Doświadczenie ostatnich dni jest cenną lekcją, której nikt nie powinien lekceważyć. Lekcją cywilizowanej demokracji, dialogu i porozumienia. Kto tej lekcji nie odrobił, kto nie słuchał Państwa głosów, ten pozostawi sprawy takimi jakie są w przekonaniu, że jest dobrze. Dziękując jeszcze raz za ważne doświadczenie mijającej kampanii wyborczej zapraszam serdecznie do spełnienia obywatelskiej powinności.

16 listopada wybieramy naszą przyszłość. Nie pozwólmy innym decydować za nas!!!

 

podpis

Comments

comments