Ku Miłości – radykalne uwalnianie emocji i ograniczeń

Nauczę Cię jak odnaleźć drogę do wewnętrznego spokoju, harmonii, wolności, miłości i akceptacji…

Oraz przejdę ją razem z Tobą na Warsztatach Radykalnego Uwalniania Emocji i Ograniczeń.

Znalazłaś się tu zapewne dlatego, że doskonale wiesz jak ważne jest kochanie i akceptacja SAMEJ SIEBIE?

Wiesz, że są przekonania, które Cię ograniczają, i że warto je zmienić…

Wiesz, że unikanie emocji nie przynosi rozwiązania i z czasem odzwierciedla się w różnych dolegliwościach ciała…

Zauważasz, że nie możesz dobrze spać, kiedy w Twojej głowie krążą myśli, dla których wystarczy chwila, aby zwaliły się całą lawiną lęków i niepokojów, których nie da się zatrzymać…

Być może nawet dostrzegasz konkretne schematy w swoim życiu, zdajesz sobie sprawę z ich niekorzystnego działania i starasz się przepracować parę kwestii “z wierzchu”…

Ale to wszystko NIE przynosi żadnego większego efektu? A już na pewno nie takiego, który w końcu by sprawił, że odnalazłabyś drogę do pełni spokoju, harmonii i wolności?

Ponieważ wszystko to, co widoczne, posiada swoje ukryte źródła.

Składają się na nie NIEUŚWIADOMIONE przekonania i utrwalone negatywne wzorce emocjonalne. Nawyki myślowe i emocjonalne, które Cię sabotują i ograniczają. Schematy, które tkwiąc w podświadomości są Twoją blokadą i “sufitem” – warstwami, które zakrywają olbrzymie pokłady Miłości, jakie kryją się w Tobie. Miłość obejmuje wszystko i przemienia wszystko. Kiedy do niej dotrzesz – doświadczysz transformacji, poczujesz wewnętrzną moc i wiarę w siebie. A dotrzeć do niej możesz przez spotkanie z samą sobą, odkrycie i przemianę podświadomych ograniczeń.

Mam na imię Beata. Jestem psychologiem, terapeutką i dyplomowanym coachem zdrowia. Głównie pracuję w obszarze rozwoju świadomości, który ostatecznie prowadzi nas do Miłości.

O nawykach podstawowych napisałam 2 bestsellery: “Alkaliczny styl życia” (20215) oraz “Alkaliczny detoks” (2016)

Zaczynałam w miejscu, w którym było wiele niepewności i bólu (fizycznego i psychicznego). Wszystko zmieniło się dzięki pracy nad sobą. Przez lata szukałam skutecznych metod przemiany by odkryć, że Miłość jest największą siłą transformującą nas i nasze życie. A do pełni Miłości możemy dotrzeć tylko “uwalniając i przemieniając” ograniczenia, blokady. Bo Miłość już jest, a jedynie przesłonięta przez warstwy bólu, lęku, złego myślenia o sobie itp.

To droga dla każdego, kto chce wziąć odpowiedzialność za swoje życie i swoje szczęście.

Zastanów się przez chwilę – dopóki czegoś nie zobaczysz, albo nie poczujesz, to nie możesz tego uzdrowić. Nie możesz “usunąć” tej blokady przed Miłością i spełnieniem.

Czego więc potrzebujesz aby tak się stało?

Masz pełnię potencjału do bezwarunkowej miłości. Powiem nawet więcej – KAŻDY z nas go ma!

Ten poziom świadomości tworzy zdrowie, obfitość, zaufanie, wolność od ograniczeń. Uzdrawiającą energię i wibracje, w których możesz poczuć się jak radosne, zaciekawione i beztroskie dziecko.

Dziecko wolne od wstydu, winy, lęku czy gniewu. Zachowując jednocześnie to, co umiesz i znasz jako osoba dorosła…

Jak dotrzesz do tej bezwarunkowej Miłości
?

Poprzez odkrycie ograniczających Cię schematów i ich uwolnienie jeden po drugim, stając w prawdzie ze sobą samym.

Uwalniając swoje ciało od nagromadzonych emocji, a umysł od wyuczonych schematów.

Na koniec zastępując je tym, co Cię wzmacnia. Co ma swoje źródło w miłości, a nie w lęku.

Do takiego treningu Cię zapraszam.

...

1. Czujesz, że emocje lęku, złości, smutku i poczucia winy zakłócają Twój wewnętrzny głos, spokój, wiarę w siebie i życie w harmonii?

2. Masz problemy z uważnością, koncentracją na tym, co się z Tobą dzieje, czujesz, że brak Ci kontroli nad własnym umysłem i ciałem?

3. Dostrzegasz, że często siedzisz w ciasnej klatce ocen i osądów, które wywołują niespełnione oczekiwania i stres?

4. Często dokonujesz wyborów nie dlatego, że jesteś przekonana o tym, że będą dla Ciebie dobre, że tego chce Twoje serce, ale z lęku by zrobić inaczej lub poczucia, że tak “trzeba”?

5. Wydaje Ci się, że niewiele umiesz, nie masz nic wartościowego do zaoferowania i nie czujesz abyś zasługiwała w życiu na wszystko, co najlepsze?

Dołącz do mnie i warsztatów Radykalnego Uwalniania Emocji i Ograniczeń!

Uwalniając lęk i ograniczające programy robisz przestrzeń dla Miłości. Idziesz tam, gdzie chcesz, a nie tam, gdzie wydaje Ci się, że “musisz iść”.

 Daj sobie szansę na takie życie, jakim chcesz żyć. Bez względu na wiek i wszelkie społeczne ograniczenia.

Dołącz do Warsztatów Radykalnego Uwalniania Emocji i Ograniczeń i…

.

.

Dokonaj transformacji wewnętrznych ograniczeń i schematów, które Ci nie służą!

Zacznij czuć w sobie Miłość, a w ciele przyjemnie wibrującą energię.

Prawdopodobnie nie przez przypadek tutaj trafiłaś. Ale decyzja należy tylko do Ciebie.

Program obejmuje pakiet 6 Warsztatów Radykalnego Uwalniania Emocji i Ograniczeń online.

Kolejna edycja 2022 r.

cykliczną serię spotkań na platformie Zoom – raz w miesiącu w poniedziałek w godz. 18-20 (+15 minut rezerwy na dokończenie procesu i dodatkowe pytania), .

specjalnie ułożony zestaw zadań do wykonania pomiędzy spotkaniami (nie martw się – zadania te może wykonać każdy!). Jego celem jest wzmocnienie efektów pracy i doskonalenie umiejętności,

dostęp do prywatnej grupy wsparcia na Facebooku, która będzie naszym miejscem na wymianę doświadczeń i kontakt pomiędzy spotkaniami,

dostęp do platformy, na której pojawią się wskazówki, opisy ćwiczeń, nagrania. Dostaniesz go na cały okres uczestniczenia w warsztatach!

Ile warsztatów obejmuje cykl?

Pakiet obejmuje 6 warsztatów, w trakcie których poprowadzę Cię na ścieżkę do samouzdrowienia. Spotkania będą co 2 tygodnie. Jeśli jakiś termin nie będzie Ci pasował – nie martw się. Będzie dostępne nagranie tak aby nic Cię nie ominęło. Być może wolisz pracować indywidualnie, a nie na warsztatach grupowych. Dlatego podaję Ci 2 opcje skorzystania z Radykalnego Uwalniania Emocji i Ograniczeń.

Kliknij w cennik aby zapisać się na listę osób zainteresowanych:

A jeśli wolisz pracować indywidualnie kliknij poniżej aby zarezerwować  sesję 1:1 (dla osób, które prowadzę na sesjach indywidualnych koszt sesji uwalniania wynosi 250 zł)

Na co możesz liczyć?

Na wymianę doświadczeń, motywację i wartościowy feedback od innych czestników grupy.

Na skupienie na sobie: w trakcie warsztatów będziesz mogła podzielić się z innymi tym, co uważasz za swój sukces, a także skorzystać z pomocy, wsparcia mojego i innych uczestników, w odniesieniu do tego, co sprawia Ci trudność.

Na spotkania w bardzo inspirującym, motywującym i sprzyjającym rozwojowi i zmianie środowisku.

Na bycie wśród kobiet, które podobnie do Ciebie, są świadome wpływu na swoje życie negatywnych emocji i stresu, i chcą nauczyć się tym wpływem świadomie zarządzać.

Na możliwość kontynuacji, jeśli podobnie do mnie uznasz, że Twoje zmiany przyspieszyły jak nigdy dotąd i zechcesz pozostać dłużej w tym transformującym procesie.

Na zapewnienie, że udział w grupie opiera się na wartościach wzajemnego szacunku, zaufania i szczerości, a podobne cele dają wsparcie i wyzwalają energię do zmiany!

W momencie gdy rozpoczniesz tę pracę, coraz częściej będziesz funkcjonować w stanie bycia Miłości, Akceptacji i Wdzięczności w swoim codziennym życiu.

Jeśli na poziomie ciała masz jakieś blokady, stopniowo je uwolnisz. Mogą ustąpić bóle, zyskasz więcej energii, w inny sposób poczujesz swoje ciało.

To nie jest kolejna porcja wiedzy. To trening, który prowadzi do zmian.

By zmiana stała się realna najważniejszy jest trening. To on uwalnia od ograniczeń i emocji zapisanych w ciele. Od sabotujących programów. Od warstw zakrywających w nas potencjał do bezwarunkowej Miłości i spełnionego życia. Od stresu.

To wszystko daje trening, nie czytanie.

Taki trening Ci proponuję.

To jedyna edycja w tym roku, a liczba miejsc jest ograniczona.

Masz jakiekolwiek pytania dotyczące Warsztatów Radykalnego Uwalniania Emocji i Ograniczeń? Skontaktuj się ze mną pod adresem mailowym:

info@beatasokolowska.pl