Cześć! PDF już leci na Twojego maila.
Jeżeli wiadomość nie dotarła sprawdź SPAM i inne foldery 🙂

A teraz…

Zostań ze mną chwilę, bo mam dla Ciebie coś zupełnie wyjątkowego. To ważne, bo tę wiadomość zobaczysz tylko i wyłącznie raz. 

Jak się Odżywiać by Twoje Ciało Cieszyło się Nieskończoną Energią i Zdrowiem?

Dowiedz się już dziś dzięki wyjątkowej ofercie kursu “Zdrowe odżywianie w 21 dni”, z której możesz skorzystać za…

39 zł 179 zł 

ALE! Do końca oferty zostało już tylko…

Days     Hours     Minut     Sekund    

TAK. Ten kurs jest stworzony właśnie dla Ciebie, jeżeli chcesz:

Nauczyć się jak odżywiać się zdrowo, nie rezygnując ze swoich ulubionych produktów.

Poznać najprostszy sposób komponowania posiłków, dzięki któremu pożegnasz się z restrykcyjnymi dietami.

Dowiedzieć się co zrobić kiedy brakuje Ci czasu na zdrowe odżywianie.

Wzmocnić swoją silną wolę aby stała się strongmanem.

Nauczyć się jak słuchać swojego ciała tak by z jednej strony zaspokoić jego potrzeby, a z drugiej zadbać o równowagę kwasowo-zasadową..

Zrozumieć jak troszczyć się o najważniejsze filary swojego zdrowia na co dzień, nie tylko od święta.

Tę ofertę stworzyłam dla Ciebie w podziękowaniu za zapis – jest to jednorazowa okazja na dołączenie do kursu za jedyne 39 zł zamiast 179 zł.

 

PONAD 80% OBNIŻKI!
Days     Hours     Minut     Sekund    

21 lekcji

udostępnianych sukcesywnie w każdym kolejnym dniu kursu

l

Zadania do wykonania

czyli ćwiczenia, które wzmocnią Twoją motywację i pomogą w zmianie nawyków

Dostęp do materiałów

kursowych masz aż przez PÓŁ ROKU od czasu jego zakończenia

Nagrania

audio lekcji – słuchaj gdziekolwiek chcesz

h

Pliki pdf

czyli lekcje, ćwiczenia, materiały do wydruku – cały Twój przewodnik

Przepisy

i wskazówki, dzięki którym ułożysz zdrowe menu na cały tydzień

Opinie o kursie

"Kurs dostałam w prezencie, podeszłam do tego bez przekonania,ale stwierdziłam że 21 dni mogę wytrzymać bo przecież nic nie tracę. A tu nagle schudłam 3 kg i cera się poprawiła;-) Nauczyłam się, że trzeba wierzyć w siebie, że się uda po 21 dniach nagle się okazuje że gorzka czekolada smakuje słodko i wystarczy kostka lub dwie żeby zaspokoić swój głód do słodyczy;-) w skali od 1 do 10 daję 10:-)"

Małgorzata

" Kurs był Fantastyczny. Dziękuję. Najważniejszy dla mnie element to sen. W kursie nauczyłem się aby podejść z rozwagą do zasad które wdrażam. Sporo zasad które są w kursie już praktykowałem, w niektórych miejscach poprawiłem swoje działanie i wdrażam dalej. Najważniejsze było wyregulowanie snu i ustawienie go jako priorytetu. Wyłączenie podjadania małych ilości tu i tam. I przestawienie się na 3 ~4 posiłki dziennie. Piję ok 2 ~ 2.8 wody dziennie. Wdrażam planowanie posiłków na cały tydzień i planowanie zakupów. Ważny element dla mnie to temat termiki. Cenne wskazówki używam, i obserwuję. Pomaga. Kurs oceniam bardzo dobrze."

Sebastian

"Z całego serca dziękuję za możliwość wzięcia udziału w kursie. Kurs oceniam powyżej Najwyższej Skali bo jeżeli potrafiłam dziś jadąc 3 godzinę “za kółkiem” autostradą usłaną jedynie stacjami paliw gdzie mój Czarny Chochlik wołał “ZJEDZ KURKACZKI Z KFC!” – zatrzymać się i zakupić świeżo wyciskany zielony sok ( jarmuż, jabłko i kiwi ) TO UWAŻAM ŻE TYLKO TEN KURS POZWOLIŁ MI ZOSTAĆ FAJTERKĄ DNIA."

Iza

"Dzięki kursowi nauczyłam się myśleć świadomie o jedzeniu. Mam tu na myśli świadome podejmowanie decyzji począwszy od planowania posiłków, zakupy a także skupienie i delektowanie się posiłkami. Moja dieta stała się bardziej urozmaicona. Zaczęłam pić więcej wody. Warzywa w każdym głównym posiłku. Czytanie etykiet w czasie zakupów. I jak już wspomniałam wcześniej różnorodność produktów głównie dzięki ciekawym przepisom umieszczonym każdego dnia w lekcji. Nie ma takiej oceny żeby kurs ocenić. Jest po prostu ŚWIETNY. Nie tylko dla osób, które są początkujące w temacie zdrowego odżywiania ale dla wszystkich. Serdecznie polecam każdemu ponieważ wnosi on dużo dobrego."

Małgosia

"Chciałabym napisać tylko kilka słów na temat kursu, w którym uczestniczyłam, choć naprawdę ciężko wyrazić cały zachwyt w kilku słowach, ponieważ można by mówić o jego wspaniałości naprawdę wiele. Kurs jest świetny. W końcu uporządkowałam całą wiedzę, którą posiadałam, bez tego zbędnego chaosu, który ciągle Nas otacza w związku z dietami cud czy super produktami. Dodatkowo bardzo wiele dowiedziałam się nowych rzeczy. Rzetelny, bardzo dobrze przygotowany pod kątem merytorycznym, a zarazem zrozumiały dla każdego."

Roksana

"Po odbytym kursie jestem dosłownie innym człowiekiem, inaczej patrzącym na siebie i na to co trzymam w lodówce, moje wyobrażenie żywieniowe zostało przewrócone o 180 stopni. Zacząłem czytać etykiety na produktach, gdzie wcześniej uznałbym to za bzdurę… Oczywiście to jest dopiero początek, ale plan już jest… Fast foody, żywność przetworzona, słodkie, gazowane napoje wylądowały jako pierwsze do kosza i już jest nieźle…Najważniejsze jest to, że teraz ja spędzam więcej czasu w kuchni niż do tej pory, ja sobie sterem, żeglarzem, okrętem…Mam dla kogo żyć i najbliżsi są moją motywacja do zmiany na lepsze. Bardzo serdecznie Wam dziękuję raz jeszcze za możliwość poznania tajników zdrowego odżywiana. Mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec i nasza przygoda dopiero się zaczyna."

Irek

Days     Hours     Minut     Sekund    
Zadania + Przepisy + Wideo + Nagrania

Krótkie lekcje audio (i ich transkrypcja!) ułatwią Ci korzystanie z kursu. Ucz się gdzie chcesz i kiedy chcesz – nawet w drodze do pracy).

Proste sposoby jak skomponować menu sprawią, że już nigdy więcej nie będziesz musiała się zastanawiać, jak ukłożyć dietę by była zdrowa (ani tym bardziej: jak zdrową dietą skraść serca domowników).

Ćwiczenia całkowicie zmienią Twoje podejście do zdrowego żywienia – zmiana nawyków nie będzie już więcej wyrzeczeniem, a przyjemnością i wzmocnieniem.

Dzięki różnorodnym przepisom poznasz całą paletę smaków, z któych będziesz mogła korzystać w swoim kreatywnym gotowaniu.

Kurs jest ułożony w taki sposób abyś na samym końcu wiedziała jak o siebie zadbać i aby to zadbanie dostosowane było do Twoich potrzeb.

Days     Hours     Minut     Sekund    

Kim jestem i dlaczego warto mi zaufać?

• Jestem autorką 2 bestsellerów: “Alkaliczny styl życia” (2015) i “Alkaliczny detoks” (2016).

• Mam na konice ponad 30 tysięcy sprzedanych egzemplarzy książek.

• Ponad 6 tysięcy osób wzięło udział w organizowanych przeze mnie detoksach i life-stylowych wyzwaniach.

• Przez 11 lat studiowałam kierunki związane z holistycznym podejściem do zdrowia – w tym 5 lat psychologii, studia podyplomowe coachingu zdrowia i Akademia Wychowania Fizycznego.

• Mam za sobą 20 lat doświadczeń (i ciągle idę do przodu!) w kwestiach detoksu i zmiany nawyków, przekonań, sposobu myślenia, emocji itd.